Франчайзинг

Відкрий свою Coffeelaktika

Унікальність концепції полягає у тому, що ми успішно об’єднали модну сучасну кав’ярню і магазин кавового обладнання у кавову студію. Наша мета - надання найширшого спектру кавових послуг та зібрання в одному місці найбільший асортименту кавових товарів.

Завітавши до Coffeelaktika, Ви зрозумієте, що більше не потрібно ще кудись йти — все необхідне вже є у кавовій студії — від дегустації авторського кавового коктейлю до придбання кавомашини з повним налаштуванням і майстер-класом від бариста.

Наша місія — нести у маси кавовий креатив і поняття ідеальної чашки!

Регулярні відрахування:

Роялті - ВІДСУТНІ

Рекламні відрахування - ВіДСУТНІ

Вступний внесок:

10 000 €

Загальні інвестиції:

40 000 - 50 000 €

Окупність:

1 - 2 роки

Coffeelaktika

Наш формат - це кавова студія і магазин кавового обладнання. У мережі Coffeelaktika можна отримати найширший спектр кавових послуг: від авторського кавового коктейлю до придбання кавового обладнання з повним налаштуванням і майстер-класом від бариста.

У нас Ви можете придбати: кавомашини, свіжообсмажену каву, кавові аксесуари, чай, какао і сиропи, десерти і випічку і багато іншого від локальних виробників, а також кращих світових брендів.

Наші цілі - надавати широкий спектр товарів та послуг як для простих любителів кави, так і для професійних бариста, зробити з кожного клієнта бариста, нести кавовий креатив і поняття ідеальної чашки.

Наш продукт - це ексклюзивне кавове обладнання від кращих світових брендів (DeLonghi, Gaggia, Saeco, Elektra, Mazzer, Macap, Ditting, Bravilor Bonamat, Handpresso); кавові аксесуари для домашнього та професійного приготування та подачі кави; Fresh кава власного обсмаження з широким асортиментом сортів, а також кава від швейцарської компанії Blasercafe; свіжа випічка і десерти до кави; широка кавова карта, що об'єднує різноманітні напої: світова класика, авторські коктейлі від наших бариста, альтернативні способи заварювання; навчання; логістика; сервіс.