Гарантiя

 

Гарантія

 

Інтернет-магазин Coffeelaktika надає гарантію, що забезпечує зобов’язання стосовно відсутності заводських дефектів у кавовому обладнанні. Термін гарантії складає від 12 до 24 місяців відповідно до сервісної політики виробника. Підтвердженням гарантійних зобов’язань є гарантійний талон, що видається під час оформлення придбання і у якому зазначається термін гарантії від виробника. Важливим є те, що сервісне обслуговування не входить до перечню гарантійних зобов’язань і здійснюється сервісним центром тільки за бажанням клієнта і оплачується окремо. У разі поломки обладнання протягом гарантійного терміну з вини користувача, ремонт здійснюється у загальному порядку з повною оплатою його вартості.

Обмін та повернення

Ви маєте можливість обміняти або повернути товар протягом 14 днів після придбання. Це право гарантує «Закон про захист прав споживача». Умови повернення чи обміну:

  • Товар не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, програмне забезпечення не піддавалося змінам і т.п .;
  • Товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки;
  • Збережені усі ярлики і заводське маркування.

Якщо товар не працює його обмін або повернення здійснюється тільки за наявності висновку авторизованого виробником сервісного центру, про те, що умови експлуатації не були порушені.

Умови гарантії

1. На обладнання, представлене у інтернет-магазині Coffeelaktika, надається гарантія від 12 до 24 місяців з моменту придбання. Термін гарантії для кожної одиниці кавового обладнання вказано на сторінці товару, а також прописується у гарантійному талоні, що оформлюється при покупці. Підтвердженням дати придбання вважається товарний чек, що видає магазин Coffeelaktika. У гарантійному талоні має бути вказана назва та серійний номер обладнання, ім’я продавця (підпис), дата придбання.

2. Гарантія включає ремонт складових частин приладу, які очевидно вийшли з ладу через дефекти при виготовленні.

3. При виникненні дефектів, які не можна усунути, або якщо дефекти виникають кілька разів з тієї ж причини, відбувається заміна приладу по незаперечній думці фірми-виробника.

4. Гарантія не поширюється на пошкодження, які виникли у результаті недбалого використання (недотримання інструкцій до використання приладу), неправильної установки або догляду не фахівцями, або на пошкодження при транспортуванні. Це, також, в основному, стосується усіх дефектів не з вини виробника, особливо заміни зношених частин. Гарантія також не включає послуги з встановлення та підключення приладу, а також догляд, описаний у інструкції по експлуатації.

5. Гарантійні послуги також не надаються при неналежному використанні, особливо при промисловому використанні приладу. А також у разі, якщо прилад був відкритий третьою особою.

6. Інтернет-магазин Coffeelaktika не несе відповідальності за заподіяння непрямого або прямого збитку особам, речам або домашнім тваринам у результаті недотримання вказаних в інструкції правил експлуатації, розпоряджень по правилам безпеки, особливо що стосується установки, використання і догляду за електроприладом.

7. Якщо ремонт проводиться в одному з сервісних центрів, зазначених виробником, при відправці користувач несе відповідальність за пошкодження при транспортуванні і оплачує транспортні витрати.